Özel Ders
TEOG 2015 Okul Kayıtları Nasıl Yapılacak

TEOG 2015 Okul Kayıtları Nasıl Yapılacak ?

TEOG 2015 yerleştirme sonuçları bugün açıklandı. Bir çokları sevinçli, bir çokları üzgün. Gene bir çokları nakilde şansını deneyecek.

TEOG 2015 sonuçlarının açıklanmasından sonra tüm veli ve öğrencilerde kayıt telaşı başladı. Elbette bir de TEOG nakil telaşı olacak. TEOG 2015 lise kayıtlarıyla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı, TEOG 2015 Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu‘nda bu konuya daha önce açıklık getirmesine rağmen halen bu konuda yüzlerce soru aldığım için bu yazıyı yazmaya karar verdim.

TEOG 2015 lise kayıtları için okula gitmeye gerek var mı ?

TEOG 2015 lise kayıtları için okula gitmeye gerek yok. Kayıtlar, sistem tarafından otomatik olarak yapılmakta. Herhangi bir belge, işlem, yapmanızı gereken herhangi bir şey yok.

Fakat bir zorunluluk olmasa da 4 yıl boyunca okuyacağınız, üniversiteye hazırlanacağınız okulunuzu okullar başlamadan gidip görmenizi tavsiye ederim. Belki bir öğretmeninizle tanışırsınız, belki sizin gibi okula giden başka bir arkadaşınızla tanışırsınız. Bunlar önemli şeyler. Özetle tavsiyem, okula gidin, bir görün.

TEOG nakil işlemleri ile ilgili her şeyi öğrenmek için tıklayın.

Değerlendirme

Bu yazı işinize yaradı mı ?
User Rating: 3.97 ( 11 votes)

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

20Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş6 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest7 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

63 Yorum

  1. Cok sagolun ya vende okula gitmedim kaydim gecmedi diye korkuyordum sinifi nasil ogrenicegiz peki

  2. Hocam ben sonuçlar açıklandıktan sonra nakil istedim ama hiçbiri olamadi. Benim kaydim otomatik olarak ilk kazandigim okulda oluyor dimi kaydim silinmiyor

  3. Merhaba hocam

    Hocam herkesi bilgilendirdiğiniz için aklımızdaki binlerce soru işaretini yok ettiğiniz için hem kendi adıma hem buradaki arkadaşlar adına teşekkür ediyorum !..

Tartışmaya Katılın

TEOG 2015 Okul Kayıtları Nasıl Yapılacak ?

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş