Ozan Çorumlu Özel Ders

Özel Ders

ozancorumlu.comAsla unutmayın. Özel ders, sadece bilginin öğrenciye aktarılması ya da öğrencinin öğretmene bağımlı kalması değildir. Özel ders, öğrencinin seviyesinin ve eksiklerinin tam olarak tespit edilmesi, o anki ihtiyaca göre bir anlatım yapabilmek, öğrenciye doğru bir rehberlik sunabilmek ve en önemlisi öğrencinin tek başına ders çalışabilmesini öğretmektir.

Ozan Hoca’dan alabileceğiniz dersler aşağıda belirtilmiştir.

 • Matematik
 • Geometri
 • Fen Bilimleri
 • Kimya

Ozan Hoca Özel Ders

 

Verilen Hizmetler

 1. Ücretsiz Öğrenci Koçluğu.
 2. Okula yardımcı/sınavlara hazırlık ders anlatımı, ödev ve projelere yardım.
 3. Öğrenci Seviye Ölçme ve Ders Programı oluşturma.
 4. Düzenli olarak aileye öğrencinin durumu hakkında rapor.
 5. Her öğrenciye sitede şifreli, hangi dersin, konunun, ne zaman, nasıl işlendiğinin tarih bazlı tutulduğu, ödevlerin verildiği, günlük/haftalık analizlerin yapıldığı özel bir alan. Veli takip sistemi.
 6. Ders esnasında teknoloji kullanımı. İhtiyaca göre grafik tablet yardımıyla bilgisayardan Ozan Hoca’nın özgün kaynaklarıyla ders anlatımı, soru çözümü.
 7. Kaynak temini.
 8. Özel ders haricinde sınırsız Forum desteği. (Çözülemeyen soruların çözümlerinin ders saatleri haricinde forumda çözülmesi)
 9. Düzenli olarak hiçbir yerde olmayan, özgün sorulardan oluşan tarama-deneme sınavları ve analizi.
 10. Sitemizde yer alan tüm konu anlatım videolarına, rehberlik yazılarına, güncel eğitim haberlerine kolay ve ücretsiz erişim.
 11. ‘Grup Ders’ seçeneği.
 12. Skype üzerinden Skype Özel Ders seçeneği.

Face and Twitter Cover Photo

Eğitim Koçluğu Nedir ?

Eğitim koçu istediği durum veya konum arasındaki farkı en aza indirmeyi hedeflerken, bireyin hayatını olabilecek en üst potansiyelle yaşamasını sağlamak için erken yaşlarda verilen hizmettir. Bireyin kendine inanmasına, güçlü yönlerini kullanmasına yardımcı olur, başarılı yönlerini hatırlatır. Koçluğun temel işlevlerinden biri olan; strateji oluşturmak, bir eylem planı yaparak, kişinin yol haritasını çıkarmaya erken yaşlarda başlamasını sağlar.

Eğitim Koçluğunda amaç; Gereken yapıyı, destek ve geri bildirimi sağlayarak, bireyi harekete geçirmek ve hedeflerine ulaşması konusunda istek uyandırmaktır. Kişiyi teşvik ve motive ederken harekete geçmesini, yaşamında var olan başlıca enerji kaçaklarından kurtulmasını amaçlar. Öğrenciler Koçluk Çalışması sayesinde neler elde edebilirler? Zaman kullanımını çok daha etkili hale getirirken; “zamanı”, düzenlemeyi ve kullanmayı öğrenirler. Çok daha düzenli ve “organize” olurlar. Öğrenim konusunda çok daha istekli olur, öğrenmeye merak duyar ve bu merakını hep canlı tutar. Çok daha katılımcı davranışlar sergilerler. Hedef “belirleme ve netleştirme” çalışmalarını düzenli olarak gerçekleştirirler. Öğrenim ve toplumsal yaşam dengesini kurarken, kendi öğrenme biçiminin bilincine varırlar. Daha sağlıklı bir yaşam sürme alışkanlıklarını benimserler. Öğrenci kendi kendini disipline etme becerisini geliştirir. Başarısız ya da başarılı olma korkusu ortadan kalkar. Dikkat dağınıklığı yada bozukluğu ile mücadele etmede daha başarılı olurlar. Hem birey hem de öğrenci olarak gelişme ve değişme sağlarlar.

Eğitim Koçu ne yapar ?

Bireyin “Neler yapabilirim” sorusuna birlikte cevap ararken, kişinin yapmaktan hoşlandığı (farkında olduğu veya olmadığı) durumları keşfetme; bir nevi, kişinin tam potansiyelini ortaya çıkarma çalışmasıdır. En çok istediği ile hedeflediği şeyin, gerçekten kendisi için en iyi şey mi olduğunu sorgularken, nerede durduğuna bakmasına; ulaşmak istediği “başarı-kapasite-amaç” dengesini kurmasına destek olur. Hedeflerini netleştirirken ,öğrencinin kendini tanıyarak, öğrencinin kendisine uygun ve heyecan veren hedefler belirlemesini sağlar. Aile-birey-okul üçgeninde, ilişkilerin düzenlenmesine; bireyin gündemi ile ilgilenirken, motivasyonunu, kendisine olan özgüveni ve özsaygısını korumasına ve geliştirmesine destek verir. Tüm bunları elde ederken akademik, sosyal ve kişisel başarısı ile bütünleşmesine yardımcı olur.

Eğitim Koçu ile kimler çalışır ?

Eğitim hayatına yeni başlayan veya devam eden öğrenciler, ne yapacağını ve nereden başlayacağını kestiremeyen bireyler, güçlü ve zayıf yanlarının neler olduğunu ve bunları nasıl kullanacağını bilmeyen ve “Kendimi ne kadar tanıyorum?” sorusuna cevap arayan bireyler. ‘Bir hedefim var mı?’ sorusunu soran bireyler ‘Kendimi nasıl geliştirebilirim?’ sorusunu soran bireyler, ‘Kendimi nasıl ifade edebilirim?’ sorusunu soran bireyler, ‘Kendime güvenim ve inancım ne kadar?’ sorusunu soran bireyler, ‘Hangi mesleği seçmek istiyorum?’ sorusunu soran bireyler, ‘Öğrencilik mesleğini biliyor muyum?’ diye sorgulayan bireyler.

Özel Ders Nerede Verilmektedir ?

Dersler öğrencinin evinde ya da internet üzerinden Skype aracılığıyla verilmektedir.

Hangi Sınıflar İçin Ders Alabilirim ?

Bu konuda en net bilgiye sahip olmak için lütfen iletişim bilgilerini kullanınız.

Verilen Tüm Hizmetlerin Fiyatlandırması Ayrı Mıdır ?

Hayır. Özel ders saatlik ücretin içine verilen tüm hizmetler dahildir. Ekstra bir ücret talep edilmez.

Ders Ücretleri Ne Zaman Verilmektedir ?

Ders ücretleri ders bitimi tahsil edilir.

Grup Ders Nedir?

Grup Ders, en fazla 5 kişi olmak kaydıyla alınabilen ders çeşididir. Ders esnasında dersi alan öğrenciler ve öğretmen hazır bulunur. İstenilen saat kadar ders anlatımı gerçekleşir. Talebe göre Skype üzerinden de Grup Ders verilebilir.

Grup Dersler Nerede Verilmektedir ?

Grup dersler öğrencilerin veya velilerin ayarladığı herhangi bir mekanda verilmektedir. Talebe göre Skype üzerinden de Grup Ders verilebilir. 

Skype Üzerinden Özel Ders Nedir ?

Talebe göre öğrenciye Skype üzerinden online ders verilebilmektedir. Evde verilen ders ile tüm şartlar aynıdır. Grafik tablet yardımıyla öğrencinin Ozan Hoca’nın ekranını görmesi sağlanır. Bu dersin verilebilmesi için öğrencinin bilgisayarında Skype programı yüklü olması ve bağlantı hızının yeterli olması gerekmektedir. 

Skype Ders Ücreti Ne Zaman Ödenir ?

Skype Ders ücretleri ders öncesinde ödenmektedir.

Skype Dersi Esnasında İnternet ya da Elektrik Kesilirse Ne Olur ?

Eğer ders işlenemeyecek durumda ise ders ileri bir tarihe alınır ya da isteğe göre ders ücreti geri iade edilir. Anlık bir kesinti olur ise ders kaldığı yerde herhangi bir zaman kaybı olmadan devam eder.

Ozan Hoca Nerede İkamet Etmektedir ?

Ozan Hoca İstanbul, Beylikdüzü’nde ikamet etmektedir.

Ozan Hoca'nın Referanslarına Nasıl Ulaşabilirim ?

Ozan Hoca’nın referanslarına iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

UYARI: Tüm referansların iletişim bilgileri için kendilerinden özel olarak izin alınmıştır. İletişim bilgileri kesinlikle internet ortamında paylaşılmaz. Bu durumun bir başkası tarafından ihlalinden ozancorumlu.com sorumlu değildir.

Genel olarak özel ders ile ilgili aklınızdaki bazı sorular için aşağıdaki yazıları inceleyebilirsiniz. Özel ders blog kategorisi düzenli olarak güncellenmektedir.

Sınıf bazlı özel ders yazıları için de aşağıdaki makalelere göz atabilirsiniz:

Sorunuzun cevabını bulamadıysanız Ozan Hoca’ya Facebook ve Twitter aracılığıyla ulaşabilir, iletisim@ozancorumlu.com adresine mail atabilir ya da iletişim numarasını kullanarak Ozan Hoca ile irtibata geçebilirsiniz.

Özel ders aldırmak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da iletişim bilgilerinden Ozan Hoca’ya ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI

Öncelikle aşağıdaki iletişim formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızdan öğrenmek istediklerinize binaen 10.00-19.00 saatleri arasında size geri dönüş yapılacak, ulaşılamaması halinde e-mail adresinize geri dönüş yapılacaktır. Dilerseniz form doldurmadan direkt olarak iletişim numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Özel ders hakkında ücretlendirme bilgileri ve detaylar, prensip olarak sadece velilere verilmektedir.

İletişim Bilgileri:

Facebook Twitter

 

Mail: iletisim@ozancorumlu.com      Telefon: 0 506 828 82 72

Özel Ders Başvuru Formu:

Değerlendirme

Bu yazı işinize yaradı mı ?
User Rating: 3.07 ( 18 votes)

36 Yorum

 1. Merhaba Hocam benim çocuğum paralı pansiyonda kalıyordu kendi rizamız ile onu 20 şubat 2018 tarihinde pansiyondan aldım. İlk iki taksidini ödedim şubat taksidini ödemem gerekiyormu cevaplarsanız çok sevinirim

 2. hocam gidecegim okulun kontenjani 1 benim teog puanim 30 puan dusuk olurmu sizce ?

 3. hocam özel ders fiyatı kaç

 4. Hocam sisteme giris yapilan nakil tercihlerinin iptali oluyor mu o hafta icinde

 5. Hocam merhaba
  Ben istediğim liseye yerleşmedim. Pekin puanım lisenin puanından 20 puan fazla. Puanım 428 ve gitmek istediğim okul ise 419. Yüzdeliğim 13,69 istediğim okul ise 13,43. 1. Nakille yerleşebilir miyim? Acill

 6. Ben 11 e geçtim Anadolu lisesinde okuyorum sağlık veya meslek lisesine geçebilirmiyim

 7. Hocam puanı 288 olan birinin 300 veya 307 lik bir liseye yerleşebilirmi

 8. Simdi ben nakil yapmak istiyorum puanin 285 gideceğim okul 303 istio ben nakil verebilirmiyim
  Yani ek olarak 9. Sinif ortalaması ustune eklerlermi?

 9. Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum kardeşim teog sınavına girmiş ama sonuçlarıni göremiyoruz şimdiden teşekür ederim?

 10. Hocam merhaba, Als mülakat tarihleri belli oldu mu? TSK’nın internet adreslerinde bulamıyorum da.

 11. Askeri lise puanları 2016 nedir acaba

 12. Hocam lise nakillerinde taban puan dusebilir demişsiniz taban puan dan aşağı zaten girilemiyor ki nasıl oluyor açıklayabilir misiniz?

  • Merhaba Melike.

   Sorunu bundan sonra soru-cevap bölümüne sor 😉

   Bu durum da ya biri okuldan ayrılacak (en düşük puanlı öğrenci), ya özel okula geçiş vs. olacak, ya sınıfta kalma durumları olacak falan filan.

 13. hocam iyi günler teogta 1. teog yüzde 30u mu etkiliyor bir de benim 6 yanlışım var 18 puanım gidiyor 2.de full yaparsam izmir fen gelme şansı var mı

  • Merhaba Bengi.

   Hayır, 1. ve 2. TEOG %50-%50 ağırlıkta, yani eşit.

   Puanını hesaplamak ve liselerin geçen seneki taban puanları inceleyip hedefine ne kadar yakın olup olmadığını görebilmek için aşağıdaki TEOG puan hesaplama modülünü kullanabilirsin. Ayrıca bundan sonraki soruların için ana menüde yer alan soru-cevap bölümünü kullanmaya gayret et 😉

   https://ozancorumlu.com/teog-puan-hesaplama/

 14. Hocam ben cok caliskan degilim derslerim normal takdir tesekkur aliyorm matematigim asiri kotu oburgu derslerim guzel fenim cok’iyi siz fen lisesini kazanabilirmiyim ??? Bursa da oturuyorum

 15. MRB HOCAM BANA AÓ CIKTİ BEN TEKRAR TERCÎH VERDİM 3 TANE MESLEK LİSESİNE CUMA GUNU ACIKLANIR DEDİLER AMA BAKTIĞMDA HANGİ LİSEYİ KAZANDIĞIM GOZÜKMÜYOR NE YAPABİLİRİM ?

Tartışmaya Katılın

Özel Ders

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş