Özel Ders
ÖSYM'den-KPSS-Ortaöğretim-Adaylarına-‘Saat’-Uyarısı

ÖSYM’den KPSS Ortaöğretim Adaylarına ‘Saat’ Uyarısı

ÖSYM, 7 Ekim’de yapılacak olan 2018-KPSS ortaöğretim adaylarına, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına girişe izin verilmeyeceği uyarısında bulunuldu.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) Twitter üzerinden yaptığı duyuruda, 7 Ekim’de yapılacak olan 2018-Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ortaöğretim düzeyine girecek adaylara yönelik hatırlatma yaptı. Buna göre adaylar, saat 10.00’dan sonra sınavın yapılacağı binalara alınmayacak. Adayların, sınava giriş ve geçerli kimlik belgelerini sınava gelirken yanlarında bulundurmaları gerekecek.

Ayrıca adaylara, kimlik ve güvenlik kontrolleri ile salona giriş işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için sınav saatinden bir saat önce sınav binalarında hazır olmaları uyarısında bulunuldu.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

KPSS-Tercih-Süreci-Başladı

KPSS Tercih Süreci Başladı

4Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş1 Beğen!0 Yorum Yaz0 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

Tartışmaya Katılın

ÖSYM'den KPSS Ortaöğretim Adaylarına ‘Saat’ Uyarısı

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş