Özel Ders
KPSS-Tercih-Kılavuzunda-Değişiklik-Yapıldı

KPSS Tercih Kılavuzunda Değişiklik Yapıldı!

KPSS tercih kılavuzunda yer alan Nitelik Kod Kılavuzu’nun “Lisans Mezunları İçin Aranan Nitelikler” Bölümünde güncelleme yapıldı.

21 Aralık 2016 tarihinde ÖSYM’nin internet adresinden yayımlanan  2016/2 Tercih Kılavuzunda yer alan Nitelik Kod Kılavuzu’nun “Lisans Mezunları İçin Aranan Nitelikler” Bölümünde güncelleme yapıldı.

Lisans mezun olunan programlar arasında ismi yer alan”9988″ Bankacılık ve Finans” lisans programı, “4465” kodu içerisine dahil edilmiş olup  “4465” nitelik kodunun içeriği, “3117 Bankacılık”, “3118 Bankacılık Finans”, “6119 Bankacılık ve Finans/Bankacılık ve Finansman”, “9371 Finans ve Bankacılık”, “9988 Bankacılık ve Finans” lisans programlarını ihtiva edecek şekilde yeniden düzenlendi.

Kılavuz yeni haliyle ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr İnternet adresinden yayımlandı.  Bu düzeltme nedeniyle tercihlerinde değişiklik yapmak isteyen adaylar, tercih süresi içinde tercihlerini değiştirebilecekler. Adayların tercihlerini yaparken Ek’te yer alan 28 Aralık 2016 tarihli Kılavuzu esas almaları gerekmektedir.

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS-2016/2 Tercih Kılavuzu (28 Aralık 2016)

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

19Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş5 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest7 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

Tartışmaya Katılın

KPSS Tercih Kılavuzunda Değişiklik Yapıldı!

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş