Özel Ders
KPSS'nin-Yapılacağı-Gün-Nüfus-Müdürlükleri-Açık-Olacak

KPSS’nin Yapılacağı Gün Nüfus Müdürlükleri Açık Olacak

Ankara Valiliği, KPSS‘ye katılacak adaylardan nüfus cüzdanını kaybeden ya da yeniden çıkarmak isteyenler için nüfus müdürlüklerinin açık tutulacağını duyurdu.

Ankara Valiliği’nden yapılan açıklamada, Kamu Personel Seçme Sınavı’nın (2018-KPSS Ortaöğretim) 7 Ekim Pazar günü yapılacağı hatırlatıldı.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Sınava katılacak adaylardan nüfus cüzdanını kaybeden ya da yeniden çıkarmak isteyenlere, ‘2018-KPSS Ortaöğretim Sınavı’na Giriş Belgesi’ ile 2 fotoğrafını yanında getirmeleri kaydıyla yeni kart düzenleninceye kadar geçerli olacak ‘Geçici Kimlik Belgesi’ verilmesi için Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğü ile Altındağ, Beypazarı, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Polatlı, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçe nüfus müdürlükleri, 7 Ekim Pazar günü 07.00-10.00 saatleri arasında açık tutulacaktır.”

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

20Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş6 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest7 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

Tartışmaya Katılın

KPSS'nin Yapılacağı Gün Nüfus Müdürlükleri Açık Olacak

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş