Özel Ders
Son-Dakika!-2016-TEOG-Yerleştirme-Sonuçları-Bugün-Açıklanıyor!

Son Dakika! 2016 TEOG Yerleştirme Sonuçları Bugün Açıklanıyor!

TEOG tercih sonuçları ile ilgili son dakika gelişmesi… Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, düzenlediği basın toplantısında TEOG tercih sonuçları hakkında açıklamada bulundu. İsmet Yılmaz, TEOG tercih sonuçlarının bugün açıklanacağını duyurdu. TEOG tercihleri planan tarihten bir gün önce açıklanacak. TEOG tercih sonuçlarının saat kaçta açıklanacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

SON DAKİKA: 2016 TEOG Yerleştirme Sonuçları açıklandı.

2016 TEOG Yerleştirme Sonuçları için tıklayın

Başkent Öğretmenevi’nde yeni eğitim öğretim yılıyla ilgili açıklamalarda bulunan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, TEOG yerleştirme sonuçlarının bugün açıklanacağını duyurdu. Milli Eğitim Bakanlığı’nın daha önce açıkladığı takvimine göre, yerleştirme sonuçlarının 12 Ağustos’ta açıklanması bekleniyordu. Bakan Yılmaz, yerleştirmeye esas birinci nakil tercih başvurularının 15-19 Ağustos arasında alınacağını belirterek, şunları söyledi:

“Yerleştirmeye esas ikinci nakil tercih başvuruları 22-26 Ağustos, yerleştirmeye esas üçüncü nakil tercih başvuruları 29 Ağustos-2 Eylül arasında alınacak. 5-8 Eylül’de nakil tercih başvuruları, 9 Eylül’de yerleştirme işlemi bitecek.”

2016 TEOG Yerleştirme Sonuçları açıklanır açıklanmaz, sitemizde gerekli tüm duyurular yapılacaktır. Takipte kalınız.

Değerlendirme

Bu haber işinize yaradı mı ?
User Rating: Be the first one !

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

20Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş6 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest7 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

12 Yorum

  1. Yerleştirmede çıkan okula kaydımız otomatik oldu mu yoksa kendimiz gidip yaptırmalı mıyız? (cevaplarsanız sevinirim)

  2. Her okulun puanı en az 10 puan fazladan açıklanıyor. Geçen sene 4.65 olan okul dilimiyle alan okul bu sene 3.7 ile giremiyoruz bu nasıl iş hocam

  3. nakiller için liseye mi yoksa mezun olduğumuz okulamamı gidilecek?Saygılar…

Tartışmaya Katılın

Son Dakika! 2016 TEOG Yerleştirme Sonuçları Bugün Açıklanıyor!

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş