Özel Ders
Kadıköy-Anadolu-Lisesi-de-Protestoya-Katıldı

Kadıköy Anadolu Lisesi de Protestoya Katıldı

İstanbul Erkek, Galatasaray, Cağaloğlu Anadolu, Bornova Anadolu ve Vefa liselerinde idarecilere yönelik protestolara son katılan Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencileri oldu.

İstanbul Erkek, Galatasaray, Cağaloğlu Anadolu, Bornova Anadolu, Vefa Lisesi’nden sonra idarecilere yönelik protestolara Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencileri de katıldı.

  • İstanbul Erkek Lisesi protesto ve bildirisi için tıklayın
  • Vefa Lisesi bildirisi için tıklayın
  • Aydınlanmacı Liseler Birliği haberi için tıklayın

Kadıköy Anadolulu Lisesi öğrencileri, okul yönetiminin öğrencilere yönelik baskısını, sosyal medyada yayınladıkları ‘Duyuru’ başlığı altında ‘idarenin incelediği’ bir metinle anlattı. Bildiri de bazı ifadelere ‘otosansür’ uygulayan gençler, açıklamanın ‘sansürsüz’ kısmında ise “Yandaşlara arkasını dönenlerle, yarımada yokuşunda geçmişi özleyenlerle, Fikret’in mirasını koruyanlarla beraber bu kara mürekkebi dağıtmak için ışığa koşacağız” ifadelerine yer verdi. İstanbul Erkek Lisesi’nden sonra Galatasaray Lisesi’nin pilav gününde, bir iş ilanı dağıtılmıştı. Cağaloğlu Anadolu Lisesi, İzmir’deki Bornova Anadolu Lisesi ve Vefa Lisesi de birer bildiri yayınlamıştı.

Değerlendirme

Bu haber işinize yaradı mı ?
User Rating: Be the first one !

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

20Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş6 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest7 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

2 Yorum

  1. Hocam merhaba. Benim puanım 488.6 sizce Kadıköy Anadolu Lisesi’nin olma ihtimali nedir?

Tartışmaya Katılın

Kadıköy Anadolu Lisesi de Protestoya Katıldı

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş