Özel Ders

İstanbul’da 8 ocak tatil mi ?

Etkisini devam ettiren soğuk havalar, don ve tipi olayları ve trafiğin de çok aksaması nedeniyle 2 gündür okullar tatil idi. Peki kar tatili devam edecek mi ? 8 Ocak’ta İstanbul’da okullar tatil mi ?

Son yılların en sert kışlarından birinin yaşandığı bugünlerde peş peşe kar tatil haberleri ajanslara düşmekte. Valilikler ve üniversite rektörlükleri düzenli olarak bu konu ile ilgili açıklamalar yapmakta. Son beklenen haber İstanbul Valiliği’nden geldi. Yapılan açıklamaya göre İstanbul’da kar tatili 8 Ocak Perşembe günü de devam edecek.

Valilik gün içerisinde 8 Ocak gününün tatil olup olmamasıyla ilgili gelen sorulara tatil olmayacağı bilgisini vermişti. Fakat kötü hava ve kar yağışının etkisini azaltmamasından ötürü karar değişmişe benziyor.

Kar tatilleri ile ilgili genel bir analiz için tıklayınız.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

20Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş6 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest7 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

Tartışmaya Katılın

İstanbul'da 8 ocak tatil mi ?

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş