Özel Ders

Davutoğlu Öğretmen Atamaları Müjdesi Verecek Mi ?

Bugün AKP 1 Kasım seçim bildirgesini açıklıyor. Atama bekleyen yüzbinlerce öğretmenin de bir kulağı Başbakan Ahmet Davutğlu’nda olacak.

Özellikle 2016 Şubat öğretmen ataması konusun son günlerde AKP’ye yakın bazı gazetelerde özellikle vurgulanmakta. Bunun bir seçim çalışması olup olmadığından kuşkulanan öğretmenlerin gözü kulağı bugün AKP’nin açıklayacağı 1 Kasım seçimi vaatlerine ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’na dönmüş durumda.

Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 2016 Şubat öğretmen atamaları ile ilgili kendisine yöneltilen ‘2016 Şubat’ta öğretmen ataması olacak mı?‘ sorusuna;

Artılarıyla eksileriyle değerlendiriyoruz. Bununla ilgili kesin bir açıklama yapmayayım ama inceliyoruz. Meclis açıldıktan sonra bu konuyla ilgili değerlendirmelerimizi tamamlamış oluruz. Ona göre bir karar vereceğiz. Ama gençlerimiz memnun edeceğimizi tahmin ediyorum.

 cevabını vermişti.
Nabi Avcı 2016 subat ogretmen atamasi aciklamasıi
Nabi Avcı’nın açıklamaları için tıklayın.

Tahmin edilen Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bugünkü seçim bildirgesinde öğretmen atamaları konusunda da atama bekleyen öğretmenlere müjde vermesi bekleniyor.

AKP seçim bildirgesini anbean takip edip, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun öğretmen atamaları ile ilgili yapacağı açıklamaları sizlere anbean duyuracağız.

Sizler için kurduğumuz 2016 Öğretmen Atamaları Facebook grubu için tıklayınız.

 

Değerlendirme

Bu haber işinize yaradı mı ?
User Rating: Be the first one !

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

20Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş6 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest7 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

Tartışmaya Katılın

Davutoğlu Öğretmen Atamaları Müjdesi Verecek Mi ?

Share via
Bunu arkadaşınla paylaş