Anasayfa / HABER / ‘İkinci Bahar Akademi’ Başlıyor
Özel Ders
‘İkinci-Bahar-Akademi’-Başlıyor

‘İkinci Bahar Akademi’ Başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi’nin Harvard Üniversitesi ile ortaklaşa başlattığı orta yaş ve üzeri yetişkinlere yönelik eğitim programı başlıyor.

2013-2014 eğitim döneminde Harvard Üniversitesi’nin katkılarıyla hazırlanan ‘İkinci Bahar Akademi’ altıncı dönemi başlıyor. ‘Harvard Institute for Learning İn Retirement’ programlarından esinlenerek, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) bünyesinde verilen, ‘İkinci Bahar Akademi’sine orta yaş ve üzeri yetişkinler katılabiliyor.

8 Ekim 2018’de başlayacak programlar, 30 Mayıs 2019’a kadar devam edecek. ‘İkinci Bahar’larını yaşayan katılımcılar; tarih, psikoloji, bilim, felsefe, sosyoloji, politika, güzel sanatlar, sinema ve tiyatro, resim ve heykel, müzik, edebiyat ile insan bilimleri alanlarındaki derslerle bilgi, birikim ve deneyimlerin arttırılması hedefleniyor.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

4Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş1 Beğen!0 Yorum Yaz0 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

‘İkinci Bahar Akademi’ Başlıyor

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş