Özel Ders

TEOG’un ilk gün oturumları tamamlandı

26855464

1 milyon 287 bin 847 ortaokul 8’inci sınıf öğrencisinin iyi bir liseye girmek için yarıştığı TEOG ortak sınavlarının ilk üç oturumu bugün yapıldı. Türkçe, matematik ile din kültürü ve ahlak bilgisi sınavlarına giren öğrenciler, 27 Kasım Perşembe günü de fen ve teknoloji, T.C inkılap tarihi ve Atatürkçülük ile yabancı dil sınavlarına katılacak.

 

Bugün Türkçe ile başlayan TEOG maratonu matematik ve din kültürü ve ahlak bilgisi sınavlarıyla devam etti. Saat 12.00’ye aralıklarla devam eden sınavda öğrencilere her test için 40 dakika süre verildi ve 20’şer soru yöneltildi. Öğrenciler her oturumdan sonra yarım saat dinlenme molası verdi.

Mazeret sınavları aralık ayında

27 Kasım Perşembe günü yapılacak oturumlar da saat 09.00’da başlayıp aralıklarla 12.00’ye kadar sürecek. Bu sınavlara katılamayanlar için aralık ayında mazerat sınavları düzenlenecek.  13-14 Aralık’ta yapılacak mazeret sınavlarına girmek için öğrencilerin, mazeretlerini belgelemesi gerekiyor.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

19Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş5 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest7 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

Tartışmaya Katılın

TEOG’un ilk gün oturumları tamamlandı

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş