Özel Ders
ÖSYM-Başkanı’ndan-YGS-Ücret-Uyarısı

ÖSYM Başkanı’ndan YGS Ücret Uyarısı

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ömer Demir, üniversite adaylarını sosyal medyadan uyararak başvuruda bulunan YGS adaylarından ücretini ödemeyenlerin başvurularının geçerli olmayacağını hatırlattı.

Üniversiteye girişte ilk aşama olarak uygulanan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) başvuruları 18 Ocak’ta sona erdi. Başvuru yapan adayların ücret ödemesi için son gün ise 19 Ocak olarak açıklanmıştı. ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ömer Demir de sosyal medyadan ücret ödenmesi konusunda adayları uyardı. Sınav ücretini yatırmayanların başvurularının geçerli olmayacağını vurgulayan Demir şöyle dedi:

“2017 YGS ücretini ödemek için son gün 19 Ocak 2017 tarihidir. 2016 YGS’de 62 bin 822 kişinin ücret ödemedikleri için başvuruları silindi. YGS ye başvuran adaylar, sınav ücretini yatırmadıkları takdirde başvuruları geçerli olmayacak.”

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

19Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş5 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest7 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

Tartışmaya Katılın

ÖSYM Başkanı’ndan YGS Ücret Uyarısı

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş