Özel Ders
MEB'den-'Bir-Milyon-Öğretmen-Bir-Milyon-Fikir'-Projesi!

MEB’den ‘Bir Milyon Öğretmen Bir Milyon Fikir’ Projesi!

MEB öğretmenlerin fikir, proje ve önerilerini almak için yeni bir çevrimiçi platfrom kurdu. ‘Bir Milyon Öğretmen Bir Milyon Fikir’ platformuna devlet okullarındakiler MEBBİS, özel okullarda görev yapan öğretmenler ise e-Okul kullanıcı bilgileriyle girebilir.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) eğitimcileri fikir, proje ve önerilerinin toplanıp, değerlendirileceği yeni bir platfromu hayata geçirdi. Bakan Ziya Selçuk’un tanıtım videosunda yer aldığı platfrom; devlet ve özel okullarda görev yapan tüm öğretmenlere açık.

Devlet okullarında görev yapan öğretmenler MEBBİS, özel okullardakiler ise e-Okul kullanıcı bilgileriyle sisteme giriş yaparak her türlü proje ve önerilerini paylaşabilecek. Fikirlerin ne aşamada olduğunu platform üzerinden takip de edilebilecek.

Bir Milyon Öğretmen Bir Milyon Fikir Projesi’ne ait internet sitesine ulaşmak için tıklayın

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

20Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş6 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest7 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

Tartışmaya Katılın

MEB'den 'Bir Milyon Öğretmen Bir Milyon Fikir' Projesi!

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş