Özel Ders
LGS-4.-Nakil-Sonuçları-Açıklandı

LGS 4. Nakil Sonuçları Açıklandı!

MEB tarafından, LGS ve adrese dayalı yerleştirme kapsamında dört dönemde yapılan lise nakilleri tamamlandı. Son ve dördüncü nakil sonuçları bakanlığın internet sitesi üzerinden açıklandı.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından düzenlenen Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ve adrese dayalı yerleştirme kapsamında yapılması planlanan dört nakil dönemi tamamlandı. 3-6 Eylül arasında alınan dördüncü nakil tercihlerinin sonuçları açıklandı. Bu dönemde tercih yapan adaylar nakil sonuçlarını bakanlığın sitesi üzerinden öğrenebilir. Okullar 17 Eylül’de açılacak ve 18 milyon öğrenci ile 1 milyona yakın öğretmen ders başı yapacak.

4. lise nakil sonuçları için tıklayın

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

20Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş6 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest7 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

Tartışmaya Katılın

LGS 4. Nakil Sonuçları Açıklandı!

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş