Özel Ders
İngilizce-aylar,-günler,-mevsimler-ve-anlamları

İngilizce Öğrenmek Artık Çok Kolay!

İngilizce öğrenmek istediğinizde yapmadığınız gerekenler arasında iyi bir eğitim veren ve kurumsal olan adını duyurmuş yerleri tercih etmenizdir. İngilizce öğrenimi hayatınızın her aşamasında sizleri diğer insanlardan bir adım daha öne taşıyacak özellikleriniz arasında olacaktır. İngilizce öğrenmek istediğinizde İngilizce aylar, günler, mevsimler ve anlamları konusuna önem vermelisiniz. Çünkü temel İngilizce kavramları en iyi şekilde öğrenmek ve günlük hayatta kullanmaya bu konuları öğrenmeye başlayarak başarabilirsiniz. İngilizce öğrenmek isteyen bir kişi günler ve aylar kavramlarını mutlaka öğrenmelidir. Bazı ay isimleri Türkçe ay isimleri ile benzerlik gösterdiği için öğrenilmesi ve hafızada tutulması daha kolay olur. Gün isimlerini ise birkaç ezber ve pratikten sonra kolayca öğrenmeniz mümkündür. İngilizce mevsimler ise 4 adet olduğu için hemen öğrenebilmeniz ve cümle içerisinde kullanabilmeniz kolaydır. İngilizce öğrenmek ve günlük hayatta kullanmak için seçmiş olduğunuz kurumun yanı sıra ezber konusunda da kendinizi geliştirmelisiniz. Öğrenmiş olduğunuz İngilizce gramer konuları ile ezberlediğiniz aylar, günler ve mevsimleri bir arada kullanarak İngilizceni geliştirebilirsiniz. Online İngilizce dersler alarak kalıcı bir şekilde öğrenim sağlamak, gelişen teknolojik imkanlar sayesinde yalnızca bir tık uzaklığınızdadır. Seçmiş olduğunuz deneyimli ve bu konuda başarılı sonuçlar vermiş ana dili İngilizce olan hocalar sayesinde, ister çalışıyor ister okuyor olun günlük ayıracağınız en fazla yarım saat ile İngilizceyi tam anlamıyla öğrenebilirsiniz.

Daha iyi bir yaşam standardı için artık İngilizce öğrenmek zorunlu hale gelmiştir. Daha iyi bir iş alanına kabul edilmek ve mesleğinizde en iyi olmanız için gereklilik olan İngilizceyi, hangi yaşta ve hangi meslek grubunda olursanız olun öğrenme imkanınız vardır. İngilizce eğitimini nereden ve nasıl alacağınız konusuna gelecek olursak bu durum tamamen sizin zamanınız ve bütçeniz ile ilgili olsa da en kolay yol hakkında gerekli detayları sizlerle paylaşacağım. Özel kurs veya özel okullardan İngilizce eğitimi almak ayrı bir zaman ve bütçeye neden olacaktır. İşinizi gücünüzü ve tüm vaktinizi İngilizce öğrenmek için harcamanıza gerek yoktur. Kurslar ve özle okullar bu durumda sizleri günlük olarak evden çıkaracak ve öğrenim için birden fazla kişilerle aynı ortama sokacaktır. İngilizce seviyeleri birbirinden farklı olan insanlarla aynı anda İngilizce öğrenmeniz sizin için sıkıntılı bir durumdur. Çünkü anladığınızı sandığınız konularda tekrar istemeniz neredeyse imkansız olur. Bunun yerine tercih edeceğiniz canlı video desteği ve uzman eğitmenleri ile sizlere İngilizceyi sevdirerek, konuşarak ve pratik yaparak öğretecek olan online İngilizce öğrenme siteleridir. İngilizce bilmek demek bu dili konuşmak, anlamak ve yazmak demektir. Ayrıca konuşurken doğru şekilde telaffuz yapıyor olabilmenizde büyük önem taşır. Bu durumda size destek veren ve İngilizceyi tam anlamıyla öğreten Engly Blog için tıklayın!

İngilizce öğrenmek sizi her zaman bilgili ve yeni bir yaşam kültürü hakkında bilgi sahibi yapacaktır. İngilizceyi İngilizce kültürünü ve edebiyatını yaşayarak, bilerek öğrenmeniz sizlere hem sıkıcı gelmeyecek hem de mantığını çok kısa bir süre içerisinde çözmenize sağlayacaktır. İngilizce öğrenmeden önce ilkokul sıralarından bile sizinle olan İngilizcenizin seviyesini bilmeniz gerekir. İngilizce seviyenizi bilmek içinde yardım alarak seviyenizin ölçüm yapılmasını sağlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz İngilizce öğrenme yöntemine göre uzman hocanız aracılığıyla seviyenizi hemen öğrenmeniz mümkündür. bir tür İngilizce öğrenmeye hazırlık olan bu ön aşamada, sizlere uygulana bazı testler ve kısa sorular ile seviyeniz belirlenir. İngilizce seviye belirlenirken 5 kur kullanılır. İngilizce öğrenmenin bize sağladığı yararlar saymakla bitmez. Ana dilimize olan etken ise Türkçe dil bilgisi kullanımlarını tam olarak bilmeden İngilizce öğrenilmemesidir. Bu durumda Türkçe dil bilginizin yeteri kadar iyi olması ve net olması gerekir. Daha sonra İngilizce öğrenmek için adım atabilirsiniz. Ana diliniz haricinde yeni bir dil öğrenmenin yapılan araştırmalarla kişiye özgüvenin yanı sıra daha akıcı konuşma fırsatı sunduğu görülmüştür. Yeni bir dil öğrenmek ve bu seçeneğinizin Dünya da ortak dil olarak kabul edilen İngilizce dilinden başlamanız, bakış açınızın genişleyerek, algı ve düşünme becerilerinizi geliştirir. İngilizce seviyenizi belirledikten sonra daha hızlı bir öğrenim süreci ile hedeflediğiniz dil öğreniminizi kalıcı şekilde tamamlamanız, online site aracılığıyla mümkün ve çok kolay olur.

Değerlendirme

Bu yazı işinize yaradı mı?
User Rating: Be the first one !

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Neden Yurtdışında Üniversite?

6Paylaşım Facebook’ta Paylaş0 Twitter’da Paylaş0 Beğen!3 Yorum Yaz3 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest0 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

Tartışmaya Katılın

İngilizce Öğrenmek Artık Çok Kolay!

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş