Anasayfa / Tanıtım Yazıları / Yeni Müfredata ve Kazanımlara Uygun Matematik Testleri Testhocasi.com’ da
Özel Ders
Test hocası

Yeni Müfredata ve Kazanımlara Uygun Matematik Testleri Testhocasi.com’ da

Yeni müfredat ve EBA testleri çerçevesinde hazırlanan Test Hocası Matematik Testleri, öğrencilerin yıl boyu adeta güvenli limanı oluyor. Kavrama kazanım testleri formunda hazırlanan matematik kazanım testleri, yıl boyunca işlenen üniteleri içeriyor.

Testhocasi.com Matematik testleri, öğrencilerin kazanımları edinme düzeyini belirliyor. Matematik kazanım testleri, 1. Sınıftan itibaren 8. Sınıfa kadar bütün üniteleri içeriyor. Öğrencilerin hem dersleri hem de sınavları için önemli bir kaynak olan Test Hocası kazanım testleri, tamamıyla eğitim programlarını esas alıyor. MEB testleri ile yüzde 100 uyumlu olan matematik testlerinin içeriği ve soru kapsamı 1. Sınıftan itibaren 8. Sınıfa kadar eğitim ve ortaöğretim düzeyine göre hazırlandı. Bu eğitim programlarındaki kazanım düzeylerine odaklanan cevaplı çözümlü sorular, kolaylıkla çözülebilir.

Test Hocası, kazanım testleri için özel bir algoritma kullanıldı. Matematik testleri peş peşe test çöz uygulaması ile kolaylıkla çözülebilir. Sorular, online erişim imkanı bulunan her noktadan çözülebilir. Bilgisayardan veya akıllı telefonlardan üyelik gerektirmeden sorulara erişilebiliyor. Ayrıca, herhangi bir ücret de talep edilmiyor.

Matematik dersi için hazırlanan MEB kazanım testleri ile uyumlu olan Test Hocası Matematik Testleri, öğrencilerin rakamlarla olan bağını güçlendiriyor. 1. Sınıftan itibaren 8. Sınıfa kadar alınan matematik dersleri ünitelerinden oluşan cevaplı çözümlü sorular için 1 dakika süre veriliyor. Testin sonunda geriye dönerek her soruyu tek tek inceleme fırsatı da sunuluyor.

EBA kazanım testleri niteliği ve kalitesinde hazırlanan sorular, her sınıfa ve ünitelere göre sınıflandırıldı. Aynı arayüzden farklı üniteler arasında geçiş yapılabiliyor. Test Hocası Matematik Testleri, matematikle arası iyi olmayan çocukların geri kaldıkları üniteleri tamamlamalarına yardımcı olabilir.

Değerlendirme

Bu yazı işinize yaradı mı?
User Rating: 4.75 ( 5 votes)

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

İngilizce-kelimeler

İngilizce ve İngilizce Kelimeleri Öğrenmenin En Etkili Yolu

7Paylaşım Facebook’ta Paylaş0 Twitter’da Paylaş1 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest0 WhatsApp LinkedIn1 Print0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

Yeni Müfredata ve Kazanımlara Uygun Matematik Testleri Testhocasi.com’ da

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş