Özel Ders
Her-Okula-Bir-Orkestra-Projesi

Her Okula Bir Orkestra Projesi

Fatihli öğrenciler Fatih Belediyesi’nin başlattığı proje ile Müzik Eğitimi konusunda hayallerini gerçekleştirme imkanına sahip olacaklar.

Fatihli öğrenciler Fatih Belediyesi’nin başlattığı bu proje ile Müzik Eğitimi konusunda hayallerini gerçekleştirme imkanına sahip olacaklar…  Her Okula Bir Orkestra Projesi çerçevesinde 275 öğrenci müzik eğitimi almaya başladı…

Fatih Belediyesi tarafından ilçedeki pilot okullarda çok ses getirecek bir proje daha başlıyor.  Proje daha sonra oluşturulacak Senfoni Orkestrası’nın da temeli olacak. Projenin koordinatörlüğünü aranjör besteci Ozan Çolakoğlu yapıyor. Programda, ilk etapta 19 eğitmen, 10 branşta, 275 öğrenciye eğitim vermeye başladı.  Bir süredir eğitimleri devam eden yetenekli gençlerden oluşan orkestra, yarın gerçekleşecek tanıtım toplantısında misafirlere mini bir konser de verecek.

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in ev sahipliğinde Ozan Çolakoğlu’nun da katılımıyla yapılacak tanıtım toplantısı yarın 10.30- 12.00 saatleri arasında Sultanahmet Four Seasons Otel Balo Salonu’nda gerçekleşecek.

Değerlendirme

Bu haber işinize yaradı mı ?
User Rating: Be the first one !

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

19Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş5 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest7 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

Tartışmaya Katılın

Her Okula Bir Orkestra Projesi

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş