Özel Ders
Bakan-Ziya-Selçuk-YÖK'ü-Ziyaret-Etti

Bakan Ziya Selçuk YÖK’ü Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ile Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’ı ziyaret etti. Ziyarette öğretmen yetiştirme ve lise eğitimi düzeyi konularında fikir alışverişinde bulundukları öğrenildi.

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ve Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanını ziyaret etti. Ziyarette öğretmen yetiştirme ve lise eğitimi düzeyi konularında fikir alışverişinde bulundukları öğrenildi.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç, görüşmeyi Twitter hesabından şu sözlerle duyurdu:

“Milli Eğitim Bakanı Sayın Prof. Dr. Ziya Selçuk ve Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran hocamız bizleri YÖK’te ziyaret etti. Ziyarette öğretmen yetiştirme ve lise eğitimi düzeyi konularında fikir alışverişinde bulunduk. Görüşmelerimiz bundan sonra periyodik olarak devam edecek.”

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

20Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş6 Beğen!3 Yorum Yaz2 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest7 WhatsApp LinkedIn0 Print0 …

Tartışmaya Katılın

Bakan Ziya Selçuk YÖK'ü Ziyaret Etti

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş