Anasayfa / HABER / TEOG 2015 Mazeret Sınavları Ne Zaman ?
Özel Ders
TEOG Mazeret Sınavları Ne Zaman

TEOG 2015 Mazeret Sınavları Ne Zaman ?

TEOG 2015 sınavına mazereti olduğu için giremeyen adaylar TEOG Mazeret Sınavı’na girecekler. TEOG Mazeret Sınavları 16-17 Mayıs’ta yapılacak.

29-30 Nisan’da gerçekleşen TEOG 2015 2. dönem ortak sınavlarına mazereti dolayısıyla giremeyen adaylar, TEOG Mazeret Sınavı‘na girecekler. Sınavlar 16-17 Mayıs tarihlerinde yapılacak.

TEOG Mazeret Sınavı‘na girecek öğrencilerin mazeretlerinin bağlı olduğu okul müdürlüğünce uygun görülmüş olması gerekiyor. Ayrıca adayların mazeret sınavına girebilmeleri için, mazeretleri uygun bulunan adayların bağlı bulundukları okul müdürlüklerince, TEOG sınavından en geç 5 gün sonra e-okul sistemine girmiş olmaları gerekmekte.

Adaylar TEOG Mazeret Sınavı‘na kendi okullarında değil, bakanlıkça belirlenen okullarda girecekler. Normal sınavdan farkı ise iki gün üst üste yapılacak sınavların tek oturumda yapılacak olması.

Öğrenciler TEOG Mazeret Sınavı‘na hangi okulda gireceklerini ise öğrenim gördükleri okul müdürlüklerinden öğrenebilecekler.

TEOG 2015 Yerleştirme ve Tercih Takvimi için tıklayın.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

7Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş2 Beğen!1 Yorum Yaz1 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

TEOG 2015 Mazeret Sınavları Ne Zaman ?

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş