Anasayfa / HABER / Sömestr tatili ertelendi mi ?
Özel Ders

Sömestr tatili ertelendi mi ?

Bugün özellikle sosyal medya üzerinden bu konuda bir çok spekülasyon yapıldı. 15 tatilin ertelendiğine dair haberler kulaktan kulağa yayıldı. Peki gerçekten sömestr tatili ertelendi mi ? İşte cevabı…

Sömestr tatili yaklaştı, tüm öğrencileri de her zaman olduğu gibi bir heyecan aldı. Bugünkü sosyal medya üzerinde yapılan ’15 tatil ertelendi!’ haberleri de öğrencilerde ayrı bir heyecan yarattı. Fakat kazın ayağı öyle değil.

MEB bu açıklamayı yalandı. Yani yarıyıl tatili beklendiği gibi 26 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında yapılacak. İkinci dönem 9 Ocak‘ta başlayacak. Bahar dönemi ise 12 Haziran‘da sona erecek.

 

TEOG Puan Hesaplama

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

2017-ÖSYS-Kılavuzu-Yayınlandı

2017-ÖSYS Kılavuzu Yayınlandı

29Paylaşım Facebook’ta Paylaş25 Twitter’da Paylaş3 Beğen!0 Yorum Yaz0 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

Sömestr tatili ertelendi mi ?

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş