Anasayfa / HABER / Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde Öğretmenlere Duygusal Veda
Özel Ders
cagaloglu-anadolu-lisesinde-ogretmenlere-duygusal-veda

Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde Öğretmenlere Duygusal Veda

Aralarında Cağaloğlu, Kabataş Erkek, Kadıköy Anadolu gibi tarihi liselerin de olduğu 155 proje okuldan 8 yılını dolduran öğretmenlerin yönetmeliğe göre başka okullara gönderilmeye başlanması bazı duygusal anlara sahne oluyor.

İstanbul Fatih’te bulunan Cağaloğlu Anadolu Lisesi öğrencileri 8 yılı dolduran 21 öğretmeni için bir veda videosu hazırladı. Duygusal anların yer aldığı videoda, öğrencilerin öğretmenlerini alkışlar eşliğinde okuldan uğurladığı görülüyor. Bazı öğretmenler ve öğrenciler bu veda sırasında gözyaşlarına hakim olamıyor. Öğrenciler okulun duvarlarına ise “Mutsusuz”, “Bizi eksilenler çoğalttı”, “Sizsiz CAL, CAL olur mu?” yazılı pankartlar astı. İşte Pinhani grubunun “Yitirmeden” şarkısı eşliğinde hazırlanan o video:

Değerlendirme

Bu haber işinize yaradı mı ?
User Rating: Be the first one !

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

7Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş2 Beğen!1 Yorum Yaz1 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde Öğretmenlere Duygusal Veda

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş