Anasayfa / HABER / Bakan Yılmaz: “Okul sporlarına büyük önem veriyoruz”
Özel Ders
Bakan-Yılmaz-Okul-sporlarına-büyük-önem-veriyoruz

Bakan Yılmaz: “Okul sporlarına büyük önem veriyoruz”

Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Sivas Temsilciliğini ziyaret etti.

Programı kapsamında memleketi Sivas’ta çeşitli ziyaretlerde bulunan Bakan Yılmaz, TSYD İl Temsilciliğini ziyaret ederek, faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Bakan Yılmaz, Millî Eğitim Bakanlığı olarak geleceğin temsilcisi gençlerin sporda başarılı olması için çalışma yaptıklarını, okul sporlarına büyük önem verdiklerini belirterek, “Yeni anayasa ve cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin hayata geçmesiyle birlikte Türkiye her alanda büyük ülkeler arasında yerini alacak.” ifadesini kullandı.

TSYD İl Temsilcisi Kemal Çağlayan, ziyaretin anısına Bakan Yılmaz’a, “Ülke sporuna verdiğiniz desteğe teşekkürler” yazılı plaket takdim etti.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

4Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş1 Beğen!0 Yorum Yaz0 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

Bakan Yılmaz: “Okul sporlarına büyük önem veriyoruz”

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş