Anasayfa / HABER / 18 Şubat İstanbul’da okullar tatil !
Özel Ders

18 Şubat İstanbul’da okullar tatil !

Öğrencilerin beklediği haber sonunda geldi. 18 Şubat Çarşamba günü İstanbul’da ilkokul, ortaokul ve liselerde kar tatili var !

Gün içerisinde herkesin valiliği soru bombardımanına tutması sonraki İstanbul Valiliğinden ve İstanbul İl Eğitim Müdürü Muammer Yıldız’dan tatil ile ilgili kararın akşam saatlerinde alınacağı bilgisi verilmişti.

İlgili haber için tıklayın.

Ve sonunda İstanbul Valiliğinden konu ile ilgili kesin bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada devam eden kar yağışının meteorolojiden alınan bilgiler doğrultusunda hızlanarak devam edeceği ve don olayları beklendiği belirtilip, 18 Şubat Çarşamba günü ilkokul, ortaokul ve liselerde 1 günlük tatil ilan edildiği duyruldu.

Aynı zamanda kamu kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personel için de 18 Şubat Çarşamba günü tatil.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

4Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş1 Beğen!0 Yorum Yaz0 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

18 Şubat İstanbul'da okullar tatil !

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş