Anasayfa / YGS Hakkında Her Şeyi Sorun
Özel Ders
YGS Hakkında Her Şeyi Sorun !

YGS Hakkında Her Şeyi Sorun

Bu sayfada YGS hakkında her şeyi Ozan Hoca’ya sorabilirsiniz.

Sevgili veliler ve öğrenciler. YGS hakkında kafanıza takılan ya da öğrenmek istediğiniz soruları bu sayfanın altında yer alan Tartışmaya Katılın ya da facebook yorum bölümlerine yazabilirsiniz. Sorunuz en kısa sürede cevaplandırılacaktır.

Tüm rehberlik yazıları için tıklayın.

Eğitim forumumuz için tıklayın.

SORULARIMI NASIL VE NEREYE KOYABİLİRİM ?

Sorularınızı sitemize nasıl koyabileceğinizi aşağıdaki kısa videoyu izleyerek detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Youtube kanalımıza ücretsiz bir şekilde abone olmayı unutmayın 😉

UYARI: Daha önce sitede hiçbir yorumunuz yoksa, öncelikle yorumunuz onaydan geçecektir. Ayrıca bu sayfada çözülemeyen sorular değil, rehberlik, ders çalışma teknikleri, tercihler, YGS hakkında son gelişmeler vb. konular hakkında soru sorabilirsiniz. Çözemediğiniz soruları eğitim forumumuzda yer alan ‘Soru-Cevap‘ bölümüne koyabilirsiniz.

Değerlendirme

Bu sayfa işinize yaradı mı ?
User Rating: 2.58 ( 2 votes)
TEOG Puan Hesaplama

FACEBOOK YORUMLARI

264 Yorum

  1. Hocam şimdi 2018-2019 da yeni müfredat olucak ya o tarihlerde ygs ve lys yeni müfredata göre mi çıkacak misal bizim 9.sınıfta işlediğimiz konulardan mı yoksa yeni müfredatın 9.sınıfından mı

  2. Hocam merhaba. Şimdi bu kktc uyruklu üniversitelere rastladım. Eğitimi ingilizce midir, bir farkı var mıdır? Bilginiz var mı acaba? Kıbrıs vatandışlığında olduğum için tercih edebilirim puanları daha uygun çünkü.:)

  3. Merhaba hocam.Ben 11.sınıfa geçtim ygs yi tarih haricinde okullar açılana kadar bitiriyorum ama 11.sınıfta da ygs adına bir şeyler yapmak istiyorum.Sizce okul dersleriyle nasıl götürebilirm ?

  4. Merhaba hocam sizce de ösym kazanım testlerine yakın mı soruyor?

  5. Hocam ben 11.sınıfa geçtim bu yaz temmuz 18de çalışmaya başladım fizikten 2 kimyadan 2 ünite bitirdim biyolojiden ygs yi tamamlamama çok az kaldı. Fakat bu süre içinde fizik kimya biyoloji dışında hiçbir derse bakmadım matematik geometri dahil sizce yanlış mı yaptım? Fen derslerini bitirip öyle geçeyim dedim ama herkes matematiğin çok daha önemli olduğunu söylüyor. Türkçe netlerim hep yüksek geldi bu vakte kadar paragrafta da hız kazanmam zor olmaz diye düşündüm

  6. Teşekkürler hocam şimdi ben çalışmam bitince türkçeye çalışmaya karar verdim.Onun yanında bir ders daha çalışmak istiyorum.Sizce bir matematik soru bankası alıp onu mu bitirsem yoksa cografya vs.başka bir ders mi çalışsam

  7. Hocam tm öğrencisi ygs de fen sorularının çoğunu çözmelimi yoksa biraz mı çözmeli öneriniz nedir?

  8. Merhaba hocam.Ben 11.sınıfa geçtim.Ygs matematik fizik geometriyi bitirdim.Şuan da kimya ve biyolojiye çalışıyorum.Büyük ihtimal 1 aydan önce bitecek .Acaba artan zamanımda türkçe vs başka bir derse çalışmalı mıyım ? Bu arada sayısalcıyım.

Tartışmaya Katılın

YGS Hakkında Her Şeyi Sorun

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

 Eğitim

Forumu

Türkiye'nin Eğitim Forumu Açıldı!

Ücretsiz üye ol, yerini ayırt.

Çözemediğin tüm soruları arkadaşlarına ve öğretmenlere sor!

Yazılı soruları, testler, denemeler, ders notları, kısaca tüm eğitim dökümanlarını ücretsiz indir!

Eğitim tartışmalarına katıl! Okulunu tanıt, yeni arkadaşlar edin!

Öğretmenler ve veliler için ayrılan özel alanlarda soru sor, tartış, dayanışma içinde ol!

%d blogcu bunu beğendi:

Bunu arkadaşınla paylaş