Anasayfa / GÜNÜN ÖZETİ / 5 Dk’da Eğitim Gündemi (13.02.2017)
Özel Ders
5-Dk’da-Eğitim-Gündemi-(13.02.2017)

5 Dk’da Eğitim Gündemi (13.02.2017)

13.02.2017 pazartesi günü, eğitim gündeminde neler var? Hangi gelişmeler yaşandı? Günün öne çıkan eğitim haberleri sizlerle…

  • Diploma denklik başvuruları artık e-devlet sistemi üzerinden sorgulanabilecek. Haberin ayrıntıları için tıklayın
  • Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Suriyeli öğrencilerin tamamının eğitim sistemi içerisine alınacağını açıkladı. Haberin ayrıntıları için tıklayın
  • AÖF kayıt yenileme işlemleri başladı. AÖF kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılır? Haberin ayrıntıları için tıklayın
  • Sabancı Üniversitesi eski rektörü, Kadir Has Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nihat Berker liselilere ücretsiz olarak ‘Arttırılmış Mekanik’ dersleri verecek. Son başvuru tarihi 1 Mayıs 2017.
  • MEB, Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması’nın ikincisini düzenleyeceğini açıkladı. Başvuru ve tarih detayları ilerleyen günlerde orgm.meb.gov.tr adresinden duyurulacak.
Sitemizdeki tüm içeriklerden mail yoluyla haberdar olmak istiyorsanız, aşağıdaki kutucuğa e-mail adresinizi yazıp abone olabilirsiniz. Aboneliğinizi tamamlamak için e-postanıza gelen maili onaylamayı unutmayın.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

5-dk-da-eğitim-gündemi-13-10-2018

5 Dk’da Eğitim Gündemi (13.10.2018)

2Paylaşım Facebook’ta Paylaş0 Twitter’da Paylaş0 Beğen!2 Yorum Yaz0 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest0 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

5 Dk’da Eğitim Gündemi (13.02.2017)

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş