Künye

İMTİYAZ SAHİBİ/GRANTEE

Ozan ÇORUMLU

Mail: iletisim@ozancorumlu.com

EDİTÖRLER

Ozan ÇORUMLU

Mail: iletisim@ozancorumlu.com

Melek CANOĞLU

Mail: melek@ozancorumlu.com

Seçil KORKMAZ

Mail: secil@ozancorumlu.com

GECE EDİTÖRÜ/NIGHT SHIFT EDITOR

Oğuz ARSLAN

Mail: editor@ozancorumlu.com

HUKUK DANIŞMANI

Av. Gözde ÇAÇAN

Mail: hukuk@ozancorumlu.com

REKLAM/ADVERTISE

Lale ARSLAN

Mail: reklam@ozancorumlu.com

YAZILIM VE SİSTEM YÖNETİMİ/SOFTWARE

WordPress 4.3

Sahifa 5.3.1

ADRES/ADRESS

Mecidiyeköy/İSTANBUL

Mail: iletisim@ozancorumlu.com

Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
ozancorumlu.com yazıların sorumluluğunu almaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
ozancorumlu.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2015 ozancorumlu.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ozancorumlu.com‘a aittir. ozancorumlu.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
Bunlar ozancorumlu.com‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
ozancorumlu.com‘daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. ozancorumlu.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ozancorumlu.com However, sometimes the ozancorumlu.com uses third parties to process your information.
ozancorumlu.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ozancorumlu.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ozancorumlu.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ozancorumlu.com and its services. When you use ozancorumlu.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the ozancorumlu.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER

ozancorumlu.com‘un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@ozancorumlu.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Künye

Share via

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş