Anasayfa / HABER / Yarın bu üniversiteler tatil !
Özel Ders

Yarın bu üniversiteler tatil !

Türkiye’nin bir çok şehrinde yoğun kar yağışı, tipi ve don olayları sebebiyle eğitime ara verildi. İlk ve ortaöğretimden sonra kar tatilleri üniversitelere de sıçradı. İşte 8 Ocak’ta tatil olacak üniversiteler:

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ: KOÖ Rektörlüğünden yapılan açıklamaya göre 8 Ocak günü Kocaeli Üniversite’sinde eğitime ara verilecek. Bu tatil sadece öğrenciler için geçerli. Personel hizmetlerine devam edecek. 8 Ocak’ta yapılması planlanan senato toplantısı da 22 Ocak’a ertelendi.

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ: Çankaya Üniversitesi resmi sitesinden duyrulan habere göre 8 Ocak günü eğitime ara verilecek.

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ: İstanbul Arel Üniversite’si de yoğun hava muhalefetinden ötürü 8 Ocak’ta eğitime ara verdiğini resmi twitter hesabından duyurdu. Ayrıca 8 Ocak’ta yapılacak sınavlar da 19 Ocak’a ertelendi.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ: Düzce Üniversitesi de yoğun kar yağışı sebebiyle 7-8 Ocak’ta eğitime ara verdiğini duyurdu. Bu tarihlerde yapılması planlanan sınavların da 10-11 Ocak’a ertelendiği belirtildi.

 

 

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

4Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş1 Beğen!0 Yorum Yaz0 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

Yarın bu üniversiteler tatil !

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş