Anasayfa / HABER / TEOG’da iptal soru yok
Özel Ders

TEOG’da iptal soru yok

Geçtiğimiz günlerde TEOG sınavı içerisindeki 2 sorunun davalık olduğunu söylemiştik. Bu yüzden TEOG sonuçlarının açıklanması 1 hafta ertelenmişti. Bugün Milli Eğitim Bakanlığı’ndan konu ile ilgili açıklama geldi.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında çıkan 2 soruyla ilgili, soruların yanlış olduğuna dair bir dava açılmıştı. Bunun üzerine MEB, TEOG sınavının sonuçlarını açıklamak için 1 hafta beklemek zorunda kalmıştı. Bugün MEB basın müşaviri Abdülkadir Özkan’dan konu ile ilgili bir açıklama geldi.

Abdülkadir Özkan konu ile ilgili olarak ‘acil yargılama usulünce mahkeme tarafından ilgili 2 soruyla ilgili iptal kararı verilmemiştir’ dedi.

Bu sayede de TEOG sonuçlarının açıklanmasında herhangi bir mani kalmamış oldu.

TEOG sonuçları ile ilgili yazı için tıklayın.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

7Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş2 Beğen!1 Yorum Yaz1 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

TEOG'da iptal soru yok

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş