Anasayfa / HABER / Sözleşmeli Öğretmenlik Tercihleri İçin Bugün Son Gün
Özel Ders
sozlesmeli-ogretmenlik-tercihleri-icin-bugun-son-gun

Sözleşmeli Öğretmenlik Tercihleri İçin Bugün Son Gün

MEB 20 bin sözleşmeli öğretmen alımı için 4 Ekim’den itibaren mülakata giren öğretmenlerden atama tercihlerini almaya başladı. Tercih işlemleri için 7 Ekim son gün.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) sözleşmeli öğretmen alımı için mülakata girenlerin tercih işlemleri 7 Ekim’de sona erecek. Atama tercihlerinin tamamlanmasının ardından 10 Ekim’de atama sonuçları ilan edilecek.

Sözleşmeli öğretmenliğe atanma isteğinde bulunanlara en fazla 20 tercih hakkı veriliyor. Adaylar başvurularında, tercihleri dışına atanmayı kabul edip etmediklerini de belirtiyor. Bunu kabul etmediğini beyan eden adayların tercihlerine yerleştirilemedikleri takdirde ise atamaları yapılmıyor.

Değerlendirme

Bu haber işinize yaradı mı ?
User Rating: Be the first one !

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

7Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş2 Beğen!1 Yorum Yaz1 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

Sözleşmeli Öğretmenlik Tercihleri İçin Bugün Son Gün

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş