Anasayfa / HABER / Proje Okul Velileri Eylem Hazırlığında
Özel Ders
proje-okul-velileri-eylem-hazirliginda

Proje Okul Velileri Eylem Hazırlığında

İstanbul Erkek, Kadıköy Anadolu, Cağaloğlu ve Kabataş Erkek liselerinin de aralarında bulunduğu 155 proje okulda, 8 yılını dolduran öğretmenlerin gönderilmesiyle ilgili tepkiler sürüyor.

Proje okul velileri, bugün saat 14.00’te Vefa Lisesi önünde toplanacaklarını duyurdu. 1 Kasım salı günü de Meclis’te CHP ve HDP grup toplantılarını ziyaret edeceklerini belirten velilerin hedefi, proje okul yönetmeliğinin durdurulması için baskı yaratmak ve bu konuda ses getirecek basın açıklaması yapmak. Bu eylemin ardından 24 Kasım’da Ankara, İstanbul, İzmir’den otobüslerle Milli Eğitim Bakanlığı’na gidecek proje okul velileri, yine basın açıklamaları ile uygulamaya karşı çıkacaklar.

Hürriyet

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

7Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş2 Beğen!1 Yorum Yaz1 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

Proje Okul Velileri Eylem Hazırlığında

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş