Anasayfa / HABER / ÖSYS Kılavuzunda Değişiklik Var!
Özel Ders
ÖSYS-Kılavuzunda-Değişiklik-Var

ÖSYS Kılavuzunda Değişiklik Var!

ÖSYM, 2017 ÖSYS kılavuzundaki bir duyuruda güncelleme yapıldığı belirtti.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nden (ÖSYM) yapılan yazılı açıklamada, Milli Savunma Bakanlığı’nın talebi doğrultusunda; ÖSYS Kılavuzu’nda yer alan ‘Milli Savunma Üniversitesi Kara, Deniz ve Hava Harp Okullarına Girmek İsteyen Adayların Dikkatine’ başlıklı duyuru metninde güncelleme yapılarak, güncellenmiş duyuru metnine 2017 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) Sistem Kılavuzu’nda yer verildiği bildirildi.

2017-ÖSYS Sistem Kılavuzu’nun güncellenmiş haline ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden erişilebileceği ve ÖSYS adaylarının 16 Şubat 2017 tarihli güncellenmiş kılavuzu esas almaları gerektiği belirtildi.

TEOG Puan Hesaplama

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Ayakkabılar-Çıktı-Derse-İlgi-Arttı

Ayakkabılar Çıktı Derse İlgi Arttı

Paylaşım Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Beğen! Yorum Yaz Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest Google+ WhatsApp LinkedIn …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

ÖSYS Kılavuzunda Değişiklik Var!

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş