Anasayfa / HABER / MEB’den TEOG Yerleştirme ve Nakil Videosu
Özel Ders

MEB’den TEOG Yerleştirme ve Nakil Videosu

MEB Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından TEOG yerleştirme ve nakil işlemlerine dair 8 dakika süren bir bilgilendirme videosu yayınlandı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) sitesinde yayınladığı videoda TEOG yerleştirme, tercih ve nakil işlemleri detaylı olarak anlatılmış, TEOG tercih ve yerleştirme takvimi ve TEOG tercih ve yerleştirme kılavuzunda yer alan bilgiler sade ve açık bir şekilde özetlenmiş.

Yerleştirmeye Esas Puanlar (YEP) ne zaman açıklanacak, tercih işlemleri nasıl gerçekleştirilecek, nakil başvuruları nasıl, ne zaman ve nereye yapılacak gibi tüm konular yalın bir şekilde videoda işlenmiş.

Öğrenciler ve veliler için çok güzel bir şekilde hazırlanan bu videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

TEOG Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu için tıklayın.

TEOG Tercih ve Yerleştirme Takvimi için tıklayın.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

7Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş2 Beğen!1 Yorum Yaz1 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

MEB'den TEOG Yerleştirme ve Nakil Videosu

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş