Anasayfa / HABER / Kar tatil üniversitelere sıçradı
Özel Ders

Kar tatil üniversitelere sıçradı

Yoğun tipi ve kar yağışı sonunda üniversitelerde de kar tatiline neden oldu. Bir çok okulda finaller ileri bir tarihe ertelendi.

Konya: Konya’daki 3 üniversite, Selçuk Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi ve KTO Karatay Üniversitesi’nde 1 gün kar tatili ilan edildi.

Kocaeli: Kocaeli Üniversitesi’nde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi. Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü, twitter‘dan yaptığı açıklamada kar tatilini “Meteorolojik uyarılar doğrultusunda, mağduriyete meydan vermemek amacıyla 6 Ocak Salı günü KOÜ’de eğitime 1 gün ara verilecek” diye duyurdu.

İstanbul: Kemerburgaz Üniversitesi, İstanbul Bilim Üniversitesi ve Haliç Üniversitesi’nde de yoğun hava muhalefetinden dolayı eğitime 1 gün ara verildi.

Bunun yanı sıra Pamukkale Üniversitesi de internet sitesinden yaptığı duyuru ile 6 Ocak 2015 günü eğitime ara verdi. yapılan duyuru şu şekilde: “Yoğun kar yağışı nedeniyle 6 Ocak Salı günü ilçeler dahil eğitim öğretime bir gün ara verildi. Bu tarihteki sınavlar ilan edilecek olan ileri bir tarihte yapılacaktır.”

 

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

4Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş1 Beğen!0 Yorum Yaz0 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

Kar tatil üniversitelere sıçradı

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş