Anasayfa / HABER / Kadıköy Anadolu Lisesi’nde Eylem!
Özel Ders
kadikoy-anadolu-lisesinde-eylem

Kadıköy Anadolu Lisesi’nde Eylem!

Proje okullarda 8 yılını dolduran öğretmenlerin gönderilmesiyle ilgili eylemler devam ediyor. Bu okullardan biri olan Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencileri dün sabah okul bahçesinde oturma eylemi yaptı.

Ardından ‘Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencileri’ imzalı bir bildiri okuyan öğrenciler bildiride şu ifadelere yer verdi: “Bizler Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencileri olarak, her düşünce ve bireye saygı duyan, bilimsel eğitim vermeyi ilke edinen ve özgür zihinleri destekleyen okulların ‘proje okulu’ adı altında sıradanlaştırılmasını reddediyoruz. Burada asıl amaç, öğrencilerin kulüp faaliyetlerinden festivallere kadar uzanan akademik ve sosyal süreçlere ket vurmaktır.”

Proje okullarla ilgili bir eylem de veliler ve mezunlardan geldi. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünde buluşan grup, düzenlemede geri adım atılması için dilekçe verdi.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

7Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş2 Beğen!1 Yorum Yaz1 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

Kadıköy Anadolu Lisesi'nde Eylem!

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş