Anasayfa / Tanıtım Yazıları / İngilizce Günler
Özel Ders
ingilizce-günler

İngilizce Günler

Limasollu Naci Öğretim Yayınları olarak 1953 yılından beri sizlere sınırsız hizmet veriyoruz. Geçmişten edindiğimiz tecrübelerle etkin dil öğrenme yöntemlerini sizlere aktarıyor ve en hızlı şekilde eğitim görmeniz için size olanaklar sağlıyoruz. Özellikle de yabancı dil öğreniminde en temel bilgileri en etkin şekilde öğretiyor ve böylelikle kaliteli bir eğitim sürecinden geçmenizi sağlıyoruz. İngilizce günler, İngilizce aylar gibi en temel konuları en sağlam şekilde öğrenmek, dilin tamamını öğrenmenin en temel basamakları halinde bulunuyor.

Sadece İngilizce için değil aynı zamanda diğer yabancı diller için de eğitim veriyor olup sizlere yoğun iş temponuz arasında dil öğrenme fırsatını sunuyoruz. Günümüz çalışma koşulları neticesinde yabancı dil öğrenimine zaman ayıramayan bireyler için hem evde hem de ofiste uygulanabilecek dil öğrenme stratejileri geliştiriyoruz.

İstenilen anda ve istenilen yerde eğitim görme lüksünü sizlere sunan bir kuruluş olarak geçmişte mektup üzerinden eğitim sağlar ve ulaşabildiğimiz kadar insan ulaşıp eğitim vermenin haklı gururunu yaşardık. Şimdilerde ise gelişen teknolojinin ardından artık online olarak eğitim görme şansına sahip bir toplum varken, okula ya da herhangi bir kursa gidecek bir zaman dilimi bulunmuyor. Yoğun çalışma koşulları arasından sizlere istediğiniz an kullanabileceğiniz bir program sunuyoruz.

7’den 70’e herkesin eğitim alabileceği bir kuruluş haline bürünmüşken internet aracılığıyla sizlere dil öğrenmenin püf noktalarını öğretiyoruz. Bu sayede zaman kaybı olmadan uygun fiyatlara dil öğrenmenin imkânına sahi olurken aynı zamanda prestijinizi de yükselterek günümüz trendlerine ayak uydurmuş oluyorsunuz.

Kaybolan zamanınızı size geri veren bir kurum olarak artık zaman kaybetmeden gelecek dünyaya siz de kendinizi hazırlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden sahip olmak istediğiniz tüm notlara sahip olabilir ve her türlü imkândan sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz. Sitede yer alan sınavlar ve mini quizler ile kendinizi deneyebilir ve her gelen gün ne denli gelişim gösterdiğinizi raporlayabilirsiniz.

Siz de gelişen dünyadaki çalışma hayatında yerinizi ilk sıralarda almak istiyorsanız sitemiz üzerinden yabancı dil gelişimlerinizi tamamlayın ve daha kaliteli bir eğitimin ardından daha kaliteli bir yaşam sürün.

Değerlendirme

Bu yazı işinize yaradı mı
User Rating: 5 ( 1 votes)

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Öğretmen-Örnek-ÖzelHocam

Özel Ders Neden Önemlidir?

3Paylaşım Facebook’ta Paylaş1 Twitter’da Paylaş0 Beğen!1 Yorum Yaz1 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest0 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

İngilizce Günler

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş