Anasayfa / HABER / İkinci öğretimlere müjde
Özel Ders

İkinci öğretimlere müjde

Bu haber ikinci öğretimde okuyan üniversite öğrencilerini sevindirecek. YÖK, ikinci öğretimde okuyan öğrencilerden ders saatleriyle ilgili gelen tavsiyelere uyacağa benziyor.

20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın öldürülmesi olayı sonrası bu talep daha da yüksek sesle dillendirilirken, YÖK’ten konu ile ilgili açıklama geldi.

YÖK yaptığı açıklamada; İkinci öğretim ders saatlerinin başlangıcının, birinci öğretimden hemen sonra yapılabileceği, gerekirse hafta sonlarına da ders konulabileceğini ifade etti.

Ders saatleri konusunda YÖK’ün herhangi bir talimatı bundan sonra olmayacak gibi duruyor. YÖK, kararı üniversitelere bırakacak, insiyatif üniversitelerde olacak.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

4Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş1 Beğen!0 Yorum Yaz0 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

İkinci öğretimlere müjde

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş