Anasayfa / Oyun / Gardiyanlardan Kaç 2
Özel Ders

Gardiyanlardan Kaç 2

Gardiyanlarda Kaç 2 (Prison Break) Oyna

Gardiyanlardan Kaç 2 (Prison Break) Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gardiyanlardan Kaç 2 oyununda amaç, gardiyanlara yakalanmadan hapishaneden kaçmak. Hükümlümüzü yön tuşlarıyla yönlendiriyoruz. Gardiyanların sarı ışıklarına değmememiz, bu menzile girmememiz gerekiyor yakalanmamak için. Hapishanedeki bizden istenen yerlere adımları izleyerek ve gardiyanlara yakalanmadan gidip, istenilenleri yaparak bölümleri geçiyoruz. Açmamız, kapatmamız ya da almamız gereken şeyleri ‘Space’ tuşuyla yapıyoruz.

(Oyunu Google Chrome tarayıcısından oynayanlar, yön tuşları ve space kullanımı için Ctrl tuşuna basılı şekilde oynamaları gerekmekte. Yani Ctrl ye basılı tutarak yön tuşlarıyla hükümlümüzü hareket ettirebiliyoruz. Bilginize.)

Aldığın en yüksek puanı yoruma yaz bakalım ! İyi eğlenceler !

 

Değerlendirme

Gardiyanlardan Kaç 2 oyununu beğendin mi ?
User Rating: Be the first one !

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Kim 500 Bin İster

Kim 500 Bin İster

0Paylaşım Facebook’ta Paylaş0 Twitter’da Paylaş0 Beğen!0 Yorum Yaz0 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest0 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

Gardiyanlardan Kaç 2

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş