Anasayfa / HABER / 926 Öğretmen Daha Göreve İade Edildi
Özel Ders
926-Öğretmen-Daha-Göreve-İade-Edildi

926 Öğretmen Daha Göreve İade Edildi

MEB, terör örgütleriyle bağlantılı olduğu iddiasıyla açığa alınan öğretmenlerden 924’ünün göreve iadesine karar verdi.

Terör örgütleriyle bağlantılı olduğu iddiasıyla açığa alınan öğretmenlerin göreve iadeleri devam ediyor. Kasım ayında 3 bin 592 personel, aralık başında ise 6 bin 7 öğretmen göreve dönmüştü. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan (MEB) alınan bilgilere göre geçen hafta içinde 926 öğretmenin daha göreve iadesi kararı alındı. Bu öğretmenlerle ilgili yürütülen soruşturmalar devam edecek. Eğitim-Sen Başkanı Kamuran Karaca da, “Daha önce 9 bin 400 üyemiz göreve döndü. Bugün ise 523’ü Diyarbakır, 185’i Mardin ve 64’ü Van’da olmak üzere toplam 900 öğretmen arkadaşımız Milli Eğitim Bakanlığı’nca göreve iade edildi” dedi.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

7Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş2 Beğen!1 Yorum Yaz1 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

926 Öğretmen Daha Göreve İade Edildi

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş