Anasayfa / HABER / 2015’in ilk e-YDS sınavı 24 Ocak’ta
Özel Ders

2015’in ilk e-YDS sınavı 24 Ocak’ta

197ÖSYM tarafından yapılan duyuruya göre 2014 yılında uygulanmaya başlayan Elektronik Yabancı Dil Sınavları (e-YDS), 2015 yılında da devam edecek. İlk sınav 24 Ocak 2015’te gerçekleştirilecek. Başvurular ise 8-12 Ocak 2015 tarihleri arasında alınacak.

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) ile eşdeğer özelliğe sahip olan Elektronik Yabancı Dil Sınavları (e-YDS)’na alınacak aday sayısı ÖSYM Başkanlığı tarafından belirlenen kontenjan ile sınırlı kalacak. ÖSYM’den yapılan açıklamaya göre sınav ücretini ilk ödeyen adaylar kontenjana edilecek. Kontenjan dolması durumunda ise adayların sınav ücretini yatırması sistem tarafından engellenecek. Adaylar ayrıca sınav öncesinde  http://esinav.osym.gov.tr/deneme  internet adresinden deneme sınavlarına katılabilecek.

2015 yılında düzenlenecek Elektronik Yabancı Dil Sınavları (e-YDS) ve başvuru tarihleri için tıklayınız.

Hakkında Ozan ÇORUMLU

Eğitimci. Yıllardır özel ders verir. Bilgiyi paylaşmayı sever. Bu siteyle amacı, her öğrencinin, hakkı olan eğitim hakkından ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlamak.

Buna da Göz At

Milyonlarca-Veliyi-İlgilendiren-Karar

Milyonlarca Veliyi İlgilendiren Karar

4Paylaşım Facebook’ta Paylaş2 Twitter’da Paylaş1 Beğen!0 Yorum Yaz0 Facebook Messenger’da Paylaş Pinterest1 Google+0 WhatsApp LinkedIn0 …

FACEBOOK YORUMLARI

Tartışmaya Katılın

2015’in ilk e-YDS sınavı 24 Ocak’ta

İletişim

Bu bölümden sitemiz hakkında yorum, görüş ve isteklerinizi, hak ihlallerini, Özel Ders ve Reklam/Sponsorluk taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz.

Teşekkürler!
Mesajınız bize ulaştı.
24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Bunu arkadaşınla paylaş